Нагороди освітянам до Дня Конституції
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/07/thumb-zoom-1000x666-d2f1.jpg)
За сприяння голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної та голови районної державної адміністрації Олексія Белоцького 27 червня на центральній площі Краснокутська відбулися урочистості, що поєднали два свята: День Конституції України – свято волі, миру і доброї злагоди всіх громадян на основі закону і справедливості та День молоді – свято юності, енергії, невтомного двигуна прогресу, майбутнього країни.
За особисті трудові досягнення у професійній діяльності, бездоганну працю та заслуги під час виконання службових обов’язків, пов’язаних с формування та забезпеченням реалізації державної політики у сфері освіти, вагомий особистий внесок у розвиток освітньої галузі та з нагоди Дня Конституції грамотою Краснокутської районної державної адміністрації перший заступник голови Краснокутської РДА Олена Губарєва відзначила:
– В’юнник Наталію – педагога-організатора Козіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Краснокутської районної ради Харківської області;
– Ситу Інну – музичного керівника Краснокутського ДНЗ (ясла-садок) № 1 Краснокутської селищної ради Краснокутського району Харківської області;
– Іванію Ірину – директора Дублянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Краснокутської районної ради Харківської області;
– Колонтаєвську Валентину – головного спеціаліста відділу освіти Краснокутської районної державної адміністрації.